Vybrané produkty spadající k dodatečné přípravě a úpravě (rostoucí židle, učící věže a některé doplňky pro tyto produkty) standartně expedujeme do 6 pracovních dnů od potvrzení objednávky. 
Rostoucí židle a učící věže balíme do kartonové krabice o rozměrech 95x50x10 cm

PLATBA

Úhrada předem převodem na účet:
- v případě platby předem uhradíte cenu objednávky bezhotovostním převodem ve prospěch účtu, vedeného u České Spořitelny.
- vždy vyčkejte na výzvu k úhradě zboží.
- objednávka bude expedována nebo zadána do výroby po připsání peněz na účet. Prosím dbejte na správnost v uvádění variabilního symbolu, v případě jeho chybného uvedení může dojít k prodlení.
- o předání zásilky dopravci vás budeme informovat. 

Úhrada dobírkou:
- v případě platby dobírkou uhradíte cenu objednávky vybranému dopravci při převzetí zásilky. 
- za úhradu dobírkou je účtován poplatek +50 CZK

Úhrada při osobním převzetí:
- v případě osobního převzetí v místě provozovny uhradíte cenu objednávky v hotovosti při převzetí. Pro usnadnění převzetí mějte, prosím, připravenou přesnou částku. Jakmile bude židle připravena k vyzvednutí budete informování e-mailem, je však nutné si předem domluvit termín vyzvednutí e-mailem nebo telefonicky (604-732-309). Při osobním převzetí neúčtujeme žádnou přirážku k ceně.

Ceny dopravy  - Česká republika

DOPRAVCE TYP DODÁNÍ HMOTNOST CENA POZNÁMKA
 

DPD CZ s.r.o.
PPL CZ s.r.o.
GLS Czech Republic

 na adresu do 30 kg 99 CZK V případě, že bude objednávka rozdělena do více zásilek, zaplatíte přepravní náklady pouze jednou. Objednávka Vám bude doručena přes dopravce PPL, DPD nebo GLS.
Zásilkovna s.r.o. na výdejní místo do 2 kg 75 CZK
Zásilkovna s.r.o. na výdejní místo do 5 kg 79 CZK

*V případě, že se jedná o velmi rozměrné nebo těžké zboží, může být požadován speciální příplatek, který Vám bude sdělen v průběhu objednávky. Jedná se o velmi ojedinělé případy)